COVID - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

covid logo

Podmínky poskytování ubytovacích služeb

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Prošli alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.Základní informace

pohled od mostku

Umístění, kontakty, vybavení, ... 

Rekreační chata č.p. 65 se nachází v obci Velká Úpa v bezprostředním sousedství Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 740 m.n.m. Chata leží na levém břehu horské řeky Úpy, která jí odděluje od hlavní silnice a dotváří tak příjemné prostředí kolem chaty. Parkování je možné v létě i zimě na parkovišti vzdáleném 100 m od chaty.
Zimní aktivity

sedačková lanovka Portášky

Lyžování, snowboarding, svařáček, ...

Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena 800m od chaty. SkiPort Velká Úpa nabízí kromě lanovky (délka 1456 m) vlek Hofer (905 m) a vlek Modřín (530 m), technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení.


Letní aktivity

Pohled na Pec

Opalování, procházky, borůvky, ...

Pěšky či na horských kolech se od chaty snadno dostanete do nejkrásnějších i nejvyšších partií Krkonoš, na vysokohorská rašeliniště, hřeben Sněžky nebo do Rýchorského pralesa.